avşa adası kiralık ev fiyatları

 Avşa Adası kiralık ev fiyatları ne kadar?, Avşa`da sezonluk kiralık yazlık ev fiyatları nedir?. Bu sayfamızda tüm detayları ile beraber aynı zamanda tüm bu sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

 Avşa Adası`nda kiralık evler 4 kısımdır üstelik belirli şartlara göre kiraya verilmektedir. Bu şartlar günlük, aylık, sezonluk ve senelik şeklindedir. Kiralık evler 1+1 ve 2+1 şeklinde olup eşyalıdır. Kiralık villalar ise 3+1 ve 4+1 yapısında olup oldukça geniştir. Avşa Adası`nda kiralık yazlık ev veya kiralık villa bulabilirsiniz. Adamızda evler genel olarak yaz sezonunda, eşyalı olarak direk sahibinden kiralanmaktadır. Her yıl mayıs ve eylül ayları arasında yaşanan yaz sezonu içerisinde böylelikle sizlerde kendinize ev kiralayabilirsiniz. Avşa Adası çevresinde ev kiraladığınızda geriye yeme içme, eğlence ve ayrıca plaj masrafları harcamalarınız kalacaktır. Sitemizde şezlong fiyatları sayfamızdan plaj ücretleri masraflarınızı hesaplayabilirsiniz.

 İlk olarak sizlere Avşa Adası`nda günlük kiralık ev fiyatları hakkında bilgi verelim. Avşa Adası`nda günlük kiralık evler kısacası her yıl haziran ve eylül ayları dahilinde kiraya verilmektedir. Adamızda günlük ev kiralamak için minimum 2 gün konaklama şartı bulunmaktadır. Başka bir deyişle Tek gecelik kiralama talepleri geri çevrilmektedir. Avşa`da günlük kiralık evlerin fiyatları sezon içerisinde sabittir. Bayram ve özel günlerde ise fiyatlar artmaktadır. Genel olarak 5 gece ve üstü kiralamalarda fiyatlarda indirim uygulanmaktadır. Evler pansiyon fiyatları karşısında kişi başı ücretler nazara alındığında daha uygundur

 Önemli bir detayı sizler için belirleyelim. Avşa Adası`nda sezonluk kiralık villa bulunmamaktadır. Villalar genel olarak günlük kiralanır. Ayrıca Avşa`da kiralık havuzlu villa yoktur. Adamızda uygun şartlarda kiralama yapabilmeniz için kış aylarında ev kiralamanızı tavsiye etmekteyiz. Çünkü Adamızda senelik kiralık evler az sayıdadır ve eşyasızdır. Az sayıdada olsa eşyalı ev kiraya verilmektedir. Son zamanlarda ülkemizde artan korona vakalarından ötürü bu sayı dahada azalmıştır. Bu nedenle yiğitler köyü kiralık evler alternatifini değerlendirmek ilave bir seçenek olabilir.

 Tüm bu konularda destek almak ve Avşa Adası`nda ev kiralamak için 0554 365 2223 numaramızı arayınız.

avşa adası günlük kiralık ev fiyatları

Avşa Adası Günlük, Aylık, Sezonluk Kiralık Ev Fiyatları

 Avşa Adası`nda günlük kiralık ev fiyatları Haziran ve Eylül aylarında %40 ila %50 arasında değişiyor. Avşa`da uygun şartlarda bir tatiil için bu aylarda günlük ev kiralamanızı tavsiye etmekteyiz. Avşa`da günlük ev fiyatları evin konumu ve vermiş olduğu hizmete göre değişmekte. Örneğin merkezde sahile yakın evlerin günlük kiraları 350 TL civarlarında. Eğer denize sıfır günlük ev kiralamak isterseniz fiyatlar 500 TL`den başlıyor. Merkezden uzak olan yerlerde ise ev fiyatları 250 TL civarlarında. Avşa Adası apart fiyatları kiralık evlere göre daha yüksektir. Bu nedenle ev kiralamak daha mantıklıdır.

 Avşa Adası günlük kiralık villalar genel olarak dubleks ve tripleks villa şeklindedir. Avşa`da günlük kiralık villa fiyatları 400 TL`den başlamaktadır. Lüx ve konforlu villa fiyatları ise 500 ila 700 TL arasında değişmektedir. Haziran ve Eylül aylarında sınırlıda olsa fiyatlarda indirim uygulanmaktadır. Adamızda kiralık villa sayısı az olduğu için temmuz ve ağustos aylarında yer bulmak zorlaşmaktadır. Bu nedenle mağdur olmamanız için mutlaka ön rezervasyon yapmanızı tavsiye ediyoruz.

 Avşa Adası`nda aylık ev fiyatları 5000 TL`den başlamaktadır. Bu fiyatlar sezon içerisinde geçerlidir. Adamızda sezon kısa olduğu için fiyatlar biraz ortalamanın üzerindedir. Genel olarak evler günlük kiralandığı için Avşa`da kiralık aylık ev sayısı sınırlıdır. Adamızda aylık konaklamalarınız için kış aylarından evinizi kiralamanızı önermekteyiz.

 Avşa Adası sezonluk ev fiyatları 10.000 TL`den başlamaktadır. Son yıllarda artan yapılaşma ile birlikte 1+1 evler sezonluk kiraya verilmektedir. Ayrıca kişi sayınıza göre dilerseniz 2+1 sezonluk ev kiralayabilirsiniz. Evlerin konumuna göre fiyatlar 15.000 TL`ye kadar çıkmaktadır. Avşa`da sezonluk evler mayıs 15 ve eylül 15 arası kiraya verilir. Ücretler peşin alınmaktadır. Yaz sezonu içerisinde sezonluk ev bulmak imkansız olduğu için kışın araştırmanızı öneriyoruz.

 Avşa Adası`nda senelik kiralık ev fiyatları aylık olarak belirlenmektedir. Fiyatların ortalaması hemen hemen sezonluk evlerin fiyatları ile aynıdır. Ücretler seneye yayılarak aylık olarak ödenildiği için ödeme şartları daha rahattır. Adamızda 1.000 TL gibi makul ücretle sizlerde senelik ev kiralayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz