Müşteri Hizmetleri

müşteri hizmetleri

Avsa-avsa.com olarak amacımız sizlere daha iyi hizmet sunmak, tanıtım ve rezervasyon hizmetlerimizi geliştirmek ve en kaliteli en iyi hizmeti en doğru şekilde sizlere vermektir.

Bu aşamalarda sizin yorumlarınız görüşleriniz, önerileriniz, şikayet ve teşekkürleriniz bizim için büyük önem taşımaktadır.

Sorularınız ve önerileriniz için, avsaadasi@hotmail.de msn adresimizden mail msn aracılığı ile bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Rezervasyonlarınız ile ilgili sorularda lütfen bizlere detayını öğrenmek istediğiniz tesislerin adını mutlaka belirtiniz.

Tarafımızca sizlere günlük olarak kiralayacağımız apart daire ve villalar hakkında, detay ve fiyat bilgilerini 0554 365 2223 no`lu telefonumuzdan alabilirsiniz.

Sitemize reklam vermek için telefonla iletişim kurup rezervasyon yapırabilir,yada bilgilerinizi mail adresimize yollayabilirsiniz.Eğer avşa`da iseniz birebir görüşme talep edebilirsiniz.Tarafımız, sizden bilgilerinizi birebir alıp resimlerinizide anında çekerek gün içerisinde reklamınızı sitemizde sunacaktır.

Avşa adasının gezilecek yerleri ve yapılacaklar hakkındada online destek alabilirsiniz.Sizlere adamızda iyi tatiller dileriz.