avşa adası nasıl bir yer

 Avşa Adası nasıl bir yer? Elbetteki bir çok tatilci bu sorunun cevabını merak ediyordur. Tatile çıkılmadan önce gidilecek bölgenin nasıl bir yer olduğu tatilcilerin hep merak konusu olmuştur.

 Bu sorunun cevabını tabiki Avşa Adası`na daha önce gelen tatilcilerin yorumları verebilir. Tabili bizlerde sizlere adamızın nasıl bir yer olduğu konusunda bilgiler vereceğiz. Bunları vermeden önce gelin sizlere adamıza daha önce gelmiş olan tatilcilerin yorumlarından bahsedelim.

Avşa Adası Nasıl Bir Yer ?

 Bir tatilci Avşa Adası için dünyada gezilmesi gereken yerlerden bir tanesi olarak yorum yapmış. Bir diğer tatilci huzurlu tatil için gidilmesi gereken yer olarak bahsetmiş. Bir başka tatilci adayı bilenler için gezilecek harika bir yer iyice araştırın ve öyle gelin diye yorum yapmış. Diğer bir yorum tek kelime ile muhteşem huzur dolu olarak yapılmış. Bir başka tatile gelen kısa süreli tatil için ideal bir ada demiş. Denizi bir anda derinleşir bu yüzden yüzme bilmeyenler için bu kısmı tehlikeli diye devam etmiş. Bunun dışında oldukça hareketli gece hayatı olan modern bir tatil beldesidir diyerek konuyu noktalamış.

 Bir diğer yorumcu Çok severim, çok kalabalık ama bir o kadar bakir kalan yerleri de var. Keşif yapmanız şart olarak yorum yapmış. Bunları sıralarsak liste uzar gider. Kısaca bir çok tatilci Avşa Adası`nın harika bir tatil beldesi olduğu konusunda yorum yapmış. Avşa Adası`nın nasıl bir yer olduğunu anlamanız için Google`da Avşa Adası olarak arama yapmalısınız. Bu aramayı yaptığınızda çıkan Google sayfasında tatilcilerin genel yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Avşa Adası Nasıl Bir Ortama Sahip

 Bizim yorumumuza gelince adamız tek kelime ile muhteşem bir tatil beldesidir. Bunun ilk sebebi adada tatil yapmak çok fantastik bir düşüncedir. Ülkemizde tatil yapılabilecek yerler arasında adaların az olmasıda göz önüne almanız bir durumdur. Ada olması sebebi ile dört bir yanı deniz olan Avşa Adasının her yerinde denize girebilirsiniz. Çünkü adamızın çevresinde denize girebileceğiniz onlarca koy ve plajlar bulunmaktadır. Avşa plajları kumsaldır. Kumsallar taşlık olmaması insanlara rahatsızlık vermemesi nedeni ile güneşlenmek için idealdir. Ayrıca kumsalda güneşlenmek ve deniz keyfini yaşamak çok güzeldir. Ülkemizdeki bir çok tatil yerini nazara aldığınızda adamızın plajlarının en iyi kumsala sahip olduğunu anlayacaksınız. Adamızın denizi ise adeta göl yapısında olup çok havası kadar sakindir. Denize girmek için dev dalgalar ve rüzgarlarla uğraşmazsınız.

 Ayrıca adamızda keşfedilecek bir çok yer ve görülecek onlarca güzel noktalar bulunmaktadır. İster motosiklet ile ister tekne kiralayarak tatilinizin yanında çok renkli bir gezi yapabileceğiniz bir tatil beldesidir. Tüm bu yerler nerelerimi? Avşa Adasında gezilecek yerler içeriğimizi inceleyerek görülecek tüm yerleri öğrenebilirsiniz. Böylelikle güzel bir tatil planı yapabilirsiniz.

Avşa Adası`nın nasıl bir yer olduğu konusunda en merak edilen konulardan biride Avşa gece hayatı ve eğlence yerleridir. Adamız denizi ve plajları haricinde eğlenceli gece hayatı ile bir bütündür. Çok sayıda tatil beldesinin eğlence ve gece hayatı olmadığı bilinen bir gerçektir. Tüm bu yönleri ile adamız hem plaj keyfini hem eğlenmeyi seven herkese aradığı tüm özellikleri sunmaktadır.

Yiğitler Köyü Nasıl Bir Yer ?

 Adamızda iki yerleşim yeri bulunmaktadır. Bunlardan ilki adamıza ismini veren Avşa, bir diğeride adamızın diğer kesiminde yer alan Yiğitler Köyü`dür. Avşa konum olarak adamızın batı sahillerinde yer almaktadır. En güzel gün batımları Avşa`da izlenmektedir. Adamızın tüm eğlence ve yaşam merkezleri bu kesimde yer almaktadır. Yiğitler Köyü ise adamızın doğu sahilinde yer alır. Yiğitler köyü pansiyonları fiyatları Avşa Merkeze göre sezonun tümünde %30 ila %40 arasında daha ucuzdur.

 Ev pansiyonculuğu yapılan bu köyümüzde son yıllarda lüx havuzlu oteller hizmete girmiştir. Otellerin yine merkeze göre fiyatları %20 ila 30 arasında daha uygundur. Gece hayatından çıkan bir çok tatilci gün doğumu için Yiğitler Köyünü ziyaret etmektedir. Ayrıca bu köy adamızın en popüler plajlarınada yakın olması nedeni ile bir cazibe merkezidir.

 Adamızın en hızlı zamanı temmuz ve ağustos aylarıdır. Eğer kalabalık ortamda canlı bir tatil yeri arıyorsanız bu zamanlar adamıza gelinecek en güzel zamanlardır. Haziran ve eylül aylarında orta derecede hareketin olduğu adamızda konaklamalar dahil fiyatlar %50 indirimlidir. Avşa Adası Türkiye`nin en ucuz tatil yerleri arasında ilk sırayı almaktadır. Adamız turistik bir yer olması, kumsallarının olması ve muhteşem gece hayatı ile bir çok tatil yerini geride bırakır. Kısaca aradığınız ne varsa Avşa Adası`nda bulabilirsiniz. Adamıza ulaşım için Avşa Adası`na nasıl gidilir içeriğimize göz atabilirsiniz.

Avşa Adası Nasıl Bir Yer Vlogu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz