Nasıl Rezervasyon Yaparım

nasil rezervasyon yaparım

Avsa-avsa.com`a girdiniz, ilk işiniz rezervasyon yapmak. Ana sayfamız ve tüm sayfaları kaplayan reklam modelleri bulunur. Otel, apart motel ve pansiyon gibi tercihiniz olan tesislerin resimlerine tıklayarak ilgili firmanın sayfasına gitmelisiniz. Orada tesis detaylarını resimleri ile inceleyerek sayfanın altında bulunan tesis numarasını aramak olmalıdır. Bu görüşmenin sitemizle alakası yoktur. Direk ilgili tesisin görevlileri ile görüşebileceğiniz bu hizmetimizde sizden herhangi bir komisyon veya aracılık hizmeti talep edilmemektedir.

Aradığınız tesisteki görevliler merak ettiğiniz detayları sizlere sunduktan sonra dilerseniz rezervasyonunuzu yapabilirler.

Avşa adasındaki tesisler rezervasyon için öncelikli olarak 1 veya 2 gecelik ücreti peşin olarak istemektedirler. Bu sayede kesinletirdiğiniz rezervasyonunuz ile tatilinize geldiğiniz gibi başlayabilir yer arama sıkıntısı olmadan tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Sizlerede tavsiyemiz bu yöndedir. Ödeme yapılmadan yapılacak rezervasyonun kesinliği olmamaktadır. Avşa`da sınırlı sayıda olan tesislerin çabuk dolması ile adamızda yer bulma sıkıntısı yaşayabilirsiniz.