avşa adası

Avsa-avsa.com`a girdiniz, ilk işiniz rezervasyon yapmak ise ana sayfamız ve tüm sayfaları kaplayan reklam modellerinde bulunan otel,apart motel ve pansiyon gibi tercihiniz olan tesislerin resimlerine tıklayarak ilgili firmanın sayfasına gitmek ve orada tesis detaylarını resimleri ile inceleyerek sayfanın altında bulunan tesis numarasını aramak olmalıdır.Bu görüşmenin sitemizle alakası yoktur direk ilgili tesisin görevlileri ile görüşebileceğiniz bu hizmetimizde sizden herhangi bir komisyon veya aracılık hizmeti talep edilmemektedir.

Aradığınız tesisteki görevliler merak ettiğiniz detayları sizlere sunduktan sonra dilerseniz rezervasyonunuzu yapabilirler.

Avşa adasındaki tesisler rezervasyon için öncelikli olarak 1 veya 2 gecelik ücreti peşin olarak istemektedirler.Bu sayede kesinletirdiğiniz rezervasyonunuz ile tatilinize geldiğiniz gibi başlayabilir yer arama sıkıntısı olmadan tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Sizlerede tavsiyemiz bu yöndedir.Ödeme yapılmadan yapılacak rezervasyonun kesinliği olmamakla birlikte Avşa`da sınırlı sayıda olan tesislerin çabuk dolması ile adamızda yer bulma sıkıntısı yaşayabilirsiniz.

WhatsApp İletişim whatsapp