Necati Yarar Motel

necati yarar motel avşa

Tesis Detayları

Avşa merkezde çınar altı mevkiinde denize 50 metre mesafede bulunur. Herşeyi birinci sınıf düşünülmüş motelimizde aradığınız tüm konforu bulabilirsiniz. Motelimiz yapısında kullanılan malzemenin sağlamlığı ve içerisinde kullanılan malzemenin şıklığı ile önplandadır. Sitemiz tarafından top 5 moteller listesinde haklı olan yerini almıştır. Güvenle tatilinizi yapabilirsiniz. Motelimizin tamamı apart odalar şeklindedir. İçerisinde ihtiyacınız olan her hizmet mevcuttur(Mutfak araç gereçleri,tv,buzdolabı,24 saat sıcak su).
Motelimiz radyal temel üzerine inşaa edilmiş olup inşaatın tamamında hazır beton kullanılmıştır. Bu nedenle motelimiz Avşa Apartları arasında en güvenli yapıya sahiptir. Motelimiz Duvarları çift sıra tuğla örülmüş olup, tuğlaların arasında strofor bulunmaktadır. Bu yüzden kesinlikle ses geçirmeyen motelimizde huzurla tatilinizi yapabilirsiniz.

6 YORUMLAR

  1. bız bır 3 bırı6 yasında olmak uzere ıkı cocuklu bır aıleyız sız den oda fıyatlarını ogrenmek ıcın rahatsız ettım 3/6 temmuz tarıhlerınde kı total fıyat nedır ıkı aıle gelırsek ne olur ok sayılarımla kolay gelsın

  2. Sakın gitmeyin. Benim ilk günüm 3 oda değiştirdik i. İlk oda çok basık diğer oda klimayı açınca şalter atıyor son odada da klima soğuk vermiyor mutfak eşyaları kirli, yerler kir içinde,( yerde soda kapağı vardı) tencere içlerinde yemek kalıntılarıyla dolu, çamaşırları asacağımız yer yok, tabak çatal bardak tencere vb eşyalar çok eksik istesek bile yok diyorlar, dolapların içi kirli ve çop dolu bunları söyledik. Temizlik için çok oda var yetiştiremiyoruz dedi ama toplam 7 ile 10 arasında oda var. Sadece 5 i dolu. Klimayo 1 günde tamir ettiremediler. Odayı temizlemek için bize detarjan verdiler. Neymiş biz temizleyecekmişiz. SAKIN GELMEYİN biz bile ertesi günü çıkıp başka bir yere gideceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz