Tesis Açıklaması Avşa merkezde çınar altı mevkiinde bulunan denize 50 metre mesafede herşeyi birinci sınıf düşünülmüş motelimizde aradığınız tüm konforu bulabilirsiniz.Motelimiz yapısında kullanılan malzemenin sağlamlığı ve içerisinde kullanılan malzemenin şıklığı ile sitemiz tarafından top 5 moteller listesinde haklı olan yerini almıştır.Güvenle tatilinizi yapabilirsiniz.Motelimizin tamamı apart odalar şeklindedir, içerisinde ihtiyacınız olan her hizmet mevcuttur(Mutfak araç gereçleri,tv,buzdolabı,24 saat sıcak su) Motelimiz radyal temel üzerine inşaa edilmiş olup inşaatın tamamında hazır beton kullanılmıştır.Motelimiz Duvarları çift sıra tuğla örülmüş olup,tuğlaların arasında strofor bulunmaktadır.Bu yüzden kesinlikle ses geçirmeyen motelimizde huzurla tatilinizi yapabilirsiniz.

6 Yorum “Necati Yarar Motel

 1. levent dedi ki:

  bız bır 3 bırı6 yasında olmak uzere ıkı cocuklu bır aıleyız sız den oda fıyatlarını ogrenmek ıcın rahatsız ettım 3/6 temmuz tarıhlerınde kı total fıyat nedır ıkı aıle gelırsek ne olur ok sayılarımla kolay gelsın

 2. bülent dedi ki:

  bayramda ailemle eşim ve kızımla 1 hafta kalmayı düşüüyoruz. fiyatlarınızı ögrenebilirmiyim

 3. nurgul aydın dedi ki:

  tek kişiyim 15 günlük mayısda yer olurmu fiyat nedir kahvaltı varmı 05382589405

 4. hüseyin dedi ki:

  2yetişkin 1 çocuk 14 – 1 kız 4 yaşında kişilik apart odo fiyat verirmisiniz.

 5. hüseyin dedi ki:

  2 yetişki 1 çocuk 14 – 1kız 4 yaşında fiyat verirmisiniz.

 6. Fatma dedi ki:

  Sakın gitmeyin. Benim ilk günüm 3 oda değiştirdik i. İlk oda çok basık diğer oda klimayı açınca şalter atıyor son odada da klima soğuk vermiyor mutfak eşyaları kirli, yerler kir içinde,( yerde soda kapağı vardı) tencere içlerinde yemek kalıntılarıyla dolu, çamaşırları asacağımız yer yok, tabak çatal bardak tencere vb eşyalar çok eksik istesek bile yok diyorlar, dolapların içi kirli ve çop dolu bunları söyledik. Temizlik için çok oda var yetiştiremiyoruz dedi ama toplam 7 ile 10 arasında oda var. Sadece 5 i dolu. Klimayo 1 günde tamir ettiremediler. Odayı temizlemek için bize detarjan verdiler. Neymiş biz temizleyecekmişiz. SAKIN GELMEYİN biz bile ertesi günü çıkıp başka bir yere gideceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp İletişim whatsapp