Avşa adasının en çok ziyaret edilen Web sitesine HOŞGELDiNiZ! Avşayı ziyaret ettiginiz zaman özellikle bu mekanlara uğramadan geçmeyin derim adamızın temiz denizinden çıkan deniz ürünlerinden tutun yemekleri ve restoranları ile türkiye basında yer almış meşhur adamızın yemekleri sizlere damak zevkinin tadını çıkaracak.Adamızın kültüründe yer alan meşhur avsa şarabını yarar ve erol restaurantlarda tadın derim lezzetine doyamıcaksınız.

Erdinin Yeri Avşa adasında rıhtım bölgesinde yer alan erdi ustanın yerinde birbirinden lezzetli deniz ürünlerinin yanı sıra meshur midye tavasından yemeden geçmeyin derim.Adamızın meşhur şarapları eşliğinde tadacağınız bu birbirinden lezzetli ürünler hatıralarınızda güzel yer edicek.

Balığın rakının ve muhabbetin deniz kenarında lezzeti

EROL BALIK RESTAURANT-Erol ARPACI Avşa adasının deniz ürünleri konusundameşhur olan erolun yerinde balığın şarabın ve rakının tadına bakmadan geçmeyin derim.Özellikle hizmet ortam ve manzara eşsizdir.

Karadeniz Pide

23.yıllık tecrube ortamı uygun fiyatları ile meşhur karadeniz pidecisi nuri usta.Gercekten cok cok lezzetli çesitler.. Avşa adasında 23 yılık tecrubenin adı nuri ustanın gerek mekanı ve gerekse pide çeşitleri mükemmel.Gerek tarzı gerekse birbirinden lezzetli ürünleri ile adamızın vazgeçilmezlerindendir nıri usta ve mekanı.

Köşem Midye Tava

Deniz ürünlerinde ne ararsanız var midye,kalamar,balık yerli alkollü içecekler hüseyin tezölmez KÖSEM MiDYE Adamızın yıllardır vazgeçilmezleri arasında olan hüseyin ustanın yeri, meshur mide tavası hamsi tavası ve midye dolması ile bu mekanın ortamı zevk veriyor.Fiyatlar gayet makul ürünler taze ve temiz,hizmet mükemmel ortam şahanae başka ne isteyebilirsinizki.

Balıkta yılların tecrübesi Cemal Usta

Yarar RESTAURANT Adamızda yıllardır hizmet veren yarar restorantta deniz ürünlerindene ararsanız var.Zengin menüsu uygun fiyatları ve ortamı ile bu restorantta keyifli saatler geçireceksiniz.Balığın yanında rakının o eşssiz tadını Avşanın güzel manzarası önünde dahada alacaksınız.

Kumpirin ve Fatfoodun Avşadaki Adı

Cafe Tamburger Adamızın tartışmasın en kaliteli mekanlarından olan tamburgerin meşhur kumpirini tadmadan geçmeyin derim,Mekanda temizlik kalite önplanda olup hizmet kusursusdur.Muhabetlerinizi ve aparatif türde atıştırmanız için en güzel mekan.

Çınar Koyu-İsmetin Yeri Adamızın bu güzel koyunun hizmeti ve espirili yaklaşımı ile en güzel restoranı olan ismetin yerine çınar koyuna gelirseniz uğrayın derim.Planın hakim noktasında olup asrlık çınar ağacının dibinde olan bu yerin doğal ortamı ve birbirinden lezzetli yemekleri ile huzur dolu bir gün geçireceksiniz.

Altınkum Koyu - Şahin Tepesi Altınkumun en eski ve en güzel manzaralı olan bu restorantta hasan ustanın midye çeşitleri ve muhabbeti ile keyifli saatler geçireceksiniz.Mekanın manzarası eşssiz olup manzara eşliğinde tadacağınız ürünlerin lezzeti bir harikadır.Altınkumda muhakkak uğrayın.

WhatsApp İletişim whatsapp