Özge Borak Avşa Adası
Özge Borak avşa adasında ailesi ile

Türk sinemasının güzel oyuncularından Özge Borak yaz aylarını ailesi ile birlikte avşa adasında tatil yaparak değerlendiriyor. Corona tüm dünyayı etkisi altına aldığı gibi Türkiye`yide etkisi altına aldı.

Özge Borak corona virüsü salgını boyunca çalışma hayatından uzak durdu. Özge Borak ülke genelinde başlayan normalleşme adımlarından sonra bile çalışma hayatına dönmeyerek ailesi ile birlikte tatil yapmayı tercih etti.

Özge Borak Marmara bölgesinin en güzel ve en populer tatil yerlerinden biri olan avşa adası`nda. Ünlü sanatçı ailesi ile birlikte avşa adası tatilinin tadını çıkarıyor. Adamızdaki tatilinde bol bol güneşlenip denize giren Özge Borak yaşadığı tüm anları sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla takipçilerine gösteriyor. Son olarak ailesi ile gün batımı manzarasını paylaşan Özge Borak paylaşımının altına yorum yazdı. Herkez akşam olunca yemek telaşı için evine koşarken biz gün batımını izlemek için sahile koşuyoruz. Sahili kendimize kapattık notunu ekledi.

Avşa adasında organik tarımada yönelen Özge Borak hakkındaki haberin detayları için Özge Borak organik tarıma başladı haberi bağlantısına tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz