25 Temmuz 2020
Kategori: Haberler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Loading...
25 Temmuz 2020,
 0

Türk sinemasının güzel oyuncularından Özge Borak yaz aylarını ailesi ile birlikte avşa adasında tatil yaparak değerlendiriyor. Tüm dünyayı etkisi altına aldığı gibi Türkiye`yide etkisi altına alan corona virüsü salgını boyunca çalışma hayatından uzak duran Özge Borak ülke genelinde başlayan normalleşme adımlarından sonra bile çalışma hayatına dönmeyerek ailesi ile birlikte tatil yapmayı tercih etti.

Marmara bölgesinin en güzel ve en populer tatil yerlerinden biri olan avşa adası`nda Özge Borak ailesi ile birlikte tatilin tadını çıkarıyor.Adamızdaki tatilinde bol bol dgüneşlenip denize giren Özge Borak yaşadığı tüm anları sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla takipçilerine gösteriyor.Son olarak ailesi ile gün batımı manzarasını paylaşan Özge Borak paylaşımının altına herkez akşam olunca yemek telaşı için evine koşarken biz gün batımını izlemek için sahile koşuyoruz, sahili kendimize kapattık notunu ekledi.

Avşa adasında organik tarımada yönelen Özge Borak hakkındaki haberin detayları için Özge Borak organik tarıma başladı haberi bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Özge Borak Avşa Adası Sahilinde

Özge Borak Avşa Adası Tatilinde

Bir önceki konumuz olan Bu Yılın Trendi Avşa Adası adlı yazımızıda okumanızı öneririz.

0 kişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp İletişim whatsapp