pansiyonlar için en ucuz fiyat nedir
Avşa Adası Pansiyonları en ucuz fiyat nedir?

Son yıllarda artan turizm potansiyeli ile her geçen yıl büyüyen avşa adasında konaklamada en çok tercih edilen pansiyonlar için en ucuz fiyat nedir sorusunu eminiz sizde kendinize soruyor ve bu bilgiyi edinmek için kendinizi bu makalemizi okuyorken buluyorsunuz 🙂

Son 2 yılda ülkemizde değişen ekonomik koşullardan ötürü fiyatlardan pansiyonlarda nasibini almıştır. Uzun zaman boyunca genelde aynı olan fiyatlar son 2 yılda büyük ölçüde artmıştır. Mevcut şartlarda yaz tatillerini Avşa adasında değerlendirmek isteyen tatilciler ekonomilerine en uygun koşullarda pansiyon aramaktadırlar. Değişen koşullardan ötürü bilinen fiyatlar değiştiğinden internet üzerinde bulunan kaynaklarda güncelliğini yitirmiştir. Bizde bu noktada sizlerin avşa adasında en uygun koşullarda pansiyon bulmanız için kolları sıvadık. Sizlere en ucuz pansiyon fiyatları hakkında güncel bilgiler vermek için bu makaleyi hazırladık.

Avşa adasında 2021 yaz sezonunda en ucuz pansiyon fiyatı nedir?. Bu soruyu sizler için firmamız ile çalışan işletmelere sorduk ve bir çok firma ile iletişime geçtik. Her birinin gerek konumu gerekse hizmet şartları dahilinde fiyatların geçen yıla göre %20 oranında artış göstereceği bilgisini aldık. Bu nispetle adamıza daha önce gelen tatilcilerimiz şuna dikkat etmeliler. 2021 yaz sezonu için pansiyon rezerve ederken eski fiyatlara %20 oranında fark koyarak tatil hesabını yapmalarını öneriyoruz. Eğer kendinize kalacak uygun bir pansiyon bulursanız Avşa Adası gezilecek yerler sayfamızıda inceleyerek kendinize güzel bir gezi programı yapabilirsiniz.

Diğer taraftan avşa adası`na hiç gelmeyen tatilcilerede bilgi edinmeleri amacı ile şunu söyleyebiliriz. Genel olarak denize sıfır pansiyonların kişi başı 70-90 Tl aralığında olacağının bilgisini aldık. Merkezde denize yakın pansiyonlarında 40-60 Tl aralığında olacak. Merkeze uzak noktada bulunan pansiyonlarında en düşük 30 tl civarında olacak. Bu bilgiyi sizlere vererek pansiyonlar için en ucuz fiyat nedir sorusunuda bu nispetle cevaplıyoruz. Avşa adası genelinde en ucuz ve en uygun pansiyon arıyorsanız yiğitler köyü pansiyonları sizler için daha uygun olacaktır.

En güncel fiyat bilgileri için Avşa Adası pansiyon fiyatları içeriğimizi inceleyebilirsiniz. Kalacak yer ve konaklama ihtiyaçlarınız için pansiyonlar listemizede bir göz atmanızda yarar var.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz