avşa adası plaj ücretleri

 Avşa Adası Plaj Ücretleri ne kadar, Avşa Adası plajları ücretlimi diye soruyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Sizlere adamızın muhteşem koyları ve plajlarına giriş ücretleri hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Avşa Adası Plaj Ücretleri

 Avşa adası plajları olarak adamızın dört bir yanında güneşlenip denize girebilirsiniz. Avşa Merkezde sahili çepeçevre sergilenen plajlar haricinde koylarda denize girebilirsiniz. Koyların deniz yapısı hakkında ayrıntılı bilgi almak için Avşa Adası denizi nasıl konumuzu inceleyiniz. Peki bu plajlara giriş ücretlimi?. Merak etmeyin adamızın tüm plajları, koyları ve sahillerine giriş ücretsizdir. Çünkü adamızın plajları halk alanıdır. Sahiller Milli emlak`a bağlıdır. Bu nedenle Avşa Adası plajları`na giriş ücreti ödemezsiniz. Şezlong hizmeti almak istemiyorsanız koylarda dilediğiniz yere havlunuzu serebilirsiniz. Bazı açılardan ücret ödeyebileceğiniz durumlar vardır. Buda her hangi bir plaj veya koya gittiğinizde şezlong tercihiniz varsa buna ücret ödeyebilirsiniz. Şezlong fiyatları içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunun dışında hiç bir şekilde plaj ücreti ödemenizi gerektirecek bir durum bulunmamaktadır. Lakin plajlarda yer alan şezlon alanları ücretli`dir.

 Tüm plajlarda sahile hizmet veren büfe ve restoranlar yer almaktadır. Bazı koylar özel mülkiyetler içerisinde kalmaktadır. Bu nedenle ıssız yerlerdeki plajlara giriş yapmadan önce çevreye dikkat etmelisiniz. Bu tarz yerlerde mülkiyet sahibinden izin almalısınız. Koylarda yer alan büfe ve restoranların önü işletmelere aitdir. Bu nedenle sahil hizmeti almak için işletmelere danışmanızı tavsiye ediyoruz.

 Koylarda yer alan plajlardan alacağınız şezlong hizmeti ile plaj keyfini en iyi şekilde yaşayabilirsiniz. Nede olsa adamızda plaj ücretleri ödeme gibi bir durum yaşamıyacaksınız. Güneydeki tatil yerlerine göre daha güzel kumsallara ve denize sahip olan Avşa adası`nın ücretsiz plajları`nın tadını çıkartın. Bu yerleri keşfetmek için  Avşa Adasında gezilecek yerler içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz