Merhabalar.. Avşa adasına hoş geldiniz.

avsa-avsa.com a ticari üye olmak demek, firmanızın 365 gün 24 saat boyunca milyonlarca insanın kullandığı digital internet ortamında “mükemmel” bir şekilde tanıtılması demektir.

Gerçek reklam tasarım ekibinden oluşan www.avsa-avsa.com.com ekibi tarafından en ileri teknoloji kullanılarak tasarlanacak olan reklamlarınız, firmanızın anlatımının yapılacağı “çok özel” metinlerimiz ile birleştiğinde firmanıza çok büyük bir değer katacaktır.

Bu olağanüstü Avşa adası hayatında, bütçe imkanlarınıza göre kısıtlı ya da çok geniş, çok özel bir şekilde yer alabilirsiniz.

Avşa adası hayatında yer vereceğimiz firmaları büyük bir hassasiyetle seçeceğimiz için öncelikle sizi tanımamız gerekli.

Detaylı bilgi için avsaadasi@hotmail.de adresine firmanızı tanıtan bir mesaj göndermeniz yada 0 554 451 66 68 no lu numaradan bizi aramanız yeterlidir.

Mükemmel bir Avşa adası hayatı kurmak için gösterdiğimiz bu hassasiyeti anlayışla karşılayacağınız için teşekkür ederiz.

2009 de sizleri müthiş yaz kampanyalarımız ile karşılıyoruz.Avşa adasının en iyi en büyük ve en çok reklam yayınlıyan tek sitesine reklam verin,www.avsadahayat.com ve www.avsaadasi.biz sitemizde ücretsiz reklam kazanma şansını yakalayın.avsadahayat sitemiz arama motorlarında avşa ile alakalı en çok ziyaret edilen veb sitesi olup,avsaadasi.biz sitemizle vermiş olduğumuz reklamlar tamamen yasal ve markamız adı altındandır.Bu bağlamda sitemizde vermiş olduğunuz reklam artı olarak yasallık kazanacaktır.

Tamamen sizin ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanmış olan sitelerimizde daha fazla reklam verme şansını yakalayan sizler daha çok kitleye ulaşıp işletmenizi daha çok tanıtmış olacaksınız.Yaptığımız bu etkili tanıtım size müşteri olarak dönecektir.Yaptığımız bu etkili tanıtım kampanyası ile başka hiçbir reklam verme yollarına gerek kalmıyacak,tek fiyata 3 yerde reklam vererek paranız cebinizde kalacak hemde işletmeniz yasal tanıtılcaktır.

Avşa Adasının tek yasal reklam veren ve bu konuda firması olan ve resmi bağlamda tek web sitesi olan(www.avsaadasi.biz)bizde vereceğiniz reklamlar tamamen bizim güvencemiz altında olacaktır.Bu bağlamda bize vermiş olduğunuz reklamlar resmiyet kazanarak, hem resmi bağlamda hemde müşterilerinizin gözünde güven kazanacaktır.www.avsaadasi.biz sitemiz avşa adasının tek yasal turizm websitesi olup adı benzer diğer web sitesi ile alakası yoktur.

Avşa adası web sitemizde yenilikler hiç bitmiyor.Sitemizin oteller,pansiyonlar kategörilerinde ve dizaynında yapmış olduğu yenilikler,reklam alanlarında yapılan düzenlemeler ile avşa`ya tatile gelcek misafirlerimizin konaklıyacağı tesisleri daha iyi tanıması hedeflenmiştir.Bunların dışında avşa haberler bölümü sitemize eklenmiş ve en güncel avşa haberleri sitemizden duyurulmaktadır.Bunlara ilaveten www.avsaadasi.biz sitemizde yayın hayatına girerek avşa tanıtımında sitemiz resmiyet kazanmıştır.Avşa adası`nın bu en çok ziyaret edilen sitesi en çokta taklit edilenidir.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz ve bizi izlemeye devam edin

WhatsApp İletişim whatsapp