Rezervasyon Şartları

rezervasyon şartları

 Bu şartların okunmasından sonra sitemiz üzerinden rezervasyon yaptığınızda rezervasyon şartlarımız kabul etmiş sayılırsınız.

 Rezervasyon hizmetinin içine sadece talep ettiğiniz oda veya yerin hizmeti girmektedir. Bu hizmetin içine transfer vs gibi hizmetler dahil değildir. Avşa adası`nda Haziran ve eylül aylarında son dakika rezervasyonlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. Yalnız temmuz ve ağustos aylarında bir haftadan önce rezervasyon yaparak yerinizi ayırmalısınız. Yapılan tüm rezervasyonlarda en az bir gecelik ücret ödemeniz mecburidir. Sözle yapılan rezervasyonların herhangi bir geçerliliği yoktur. Yapılan rezervasyonların gün ve saatine uymak müşterinin mecburiyetindedir. Yapılan rezervasyona gün ve saatinde gelmemeden ötürü oluşabilecek hak kayıplarından tesis ve firmamız sorumlu değildir. Rezervasyon talebinde verilen bilgiler doğru ve eksiksiz olmalıdır. Oluşabilecek hatalardan ve doğacak sonuçlardan firmamız ve tesisler sorumlu değildir. Rezervasyon talebinde yapılacak değişiklik yeni rezervasyon olarak kabul edilir. Tesislere girişler saat 13.00 gibi yapılmakta çıkışlar ise tesisine göre 11:00-12:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

 Ödemeler tesise giriş yapıldıktan sonra kalan ücret peşin olarak ödenir. Yapılacak rezervasyon iptalleri en geç 48 saat kala tesislere bildirilmelidir. Tesise giriş günü içerisinde yapılan rezervasyon iptalleri geçersizdir.