avşa adası şarap fiyatları

 Avşa Adası`nda şarap fiyatları ne kadar?. Bir çok tatilci tarafından merak edilen bu konu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz.

Avşa Adası Satış Fiyatları

 Bilindiği üzere Avşa Adası üzümü yöremizde oldukça meşhurdur. Bununla birlikte adamızda üzümcülüğün vazgeçilmez ikilisi şarapçılık`da oldukça popülerdir. Ayrıca köyümüzde 4 adet firma şarap üretimi yapmaktadır. Bunların en meşhuru dünyaca ünlü markalardan biri olan Büyülübağ şarapçılıktır. Bunun arkasından Bortaçina şarapçılık adamızda en meşhur 2. şarap ücretim firmasıdır. Aynı zamanda butik olarak Kardeşler ve Sezer şarapçılık firmaları şarap üretimi ve satışı yapmaktadır. Büyülübağ ve Bortaçina markalarının Yiğitler köyü sınırları içerisinde şarap fabrikaları bulunmaktadır. Kardeşler ve Sezer markaları şarap üretimlerini Avşa merkezde bulunan mağazalarında yapmaktadır. Bir çok tatilci tatillerinde tüketim maksatı ve dönüşlerinde hediyelik anlamında bu markalardan alış yapmaktadırlar. Peki Avşa Adası şarap fiyatları ve satış rakamları ne kadar?. Öncelikle sizlere yukarıda belirtmiş olduğumuz markaların satış noktalarından bahsedelim.

Büyülü Bağ Satış Ofisleri ve Şarap Fiyatları

 Firmanın satış ofisi iskele meydanında dondurmacıların bulunduğu yerin ara caddesinde bulunuyor. Büyülübağ şarapları diğer markalara oranla fiyatlıdır. Büyülübağ şarap fiyatları 2021 itibarı ile en düşük 45 TL`den başlamaktadır. Ayrıca fiyatlar şarap cinsine göre değişmektedir. Burada size önereceğimiz Ada karası ve büyülübağ ürünleridir.

Bortaçina Satış Mağazası ve Şarap Fiyatları

 Bortaçina marka şarap ürünlerinin satış ofisi Avşa`da alışveriş merkezi olan pazar yeri içerisinde yer almaktadır. Firmanın şarap fiyatları 30 TL`den başlamaktadır ve şarapları arasında önereceğimiz ürünler İda ve Özel rezerv ürünleridir. Ayrıca Baba markası sofra şarabı sevenler için (1,5 Litre 50 Tl) uygun fiyatları ile dikkat çekmektedir.

kardeşler şarap fiyatları

Kardeşler Satış Mağazası ve Şarap Fiyatları

 Avşa Adası kardeşler şarapçılık satış mağazası iskele meydanının orada bulunan Ada kafe`nin karşısındadır. Butik olarak şarap üreten firmanın Adakarası ve Mavikoy şarapları önereceğimiz ürünleri arasındadır.

Sezer Satış Mağazası ve Satış Fiyatları

 Avşa Adası Sezer Şarapları butik olarak şarap üretimi yapmaktadır. Sezer şarapçılığın üretim ve satış mağaza noktası Avşa Merkez camii`si arkasındadır. Sezer şarap fiyatları 25 TL ve 50 TL arasında değişmektedir. Deneyimlemek isteyenler için ada karası önereceğimiz ürünler arasındadır.

sezer şarap fiyatları

 Kısaca Avşa Adası şarap fiyatları hakkında sizlere bilgiler verdik. Hem Avşa Adası Tatilinizde hemde tatil dönüşlerinize bu markalardan güvenerek alım yapabilirsiniz. Diğer yandan Avşa Adası pansiyon fiyatları listemizide inceleyerek kendinize uygun bir tesisten rezervasyon yapabilirsiniz. Ayrıca Avşa`da gezilecek yerler listemizi inceleyerek Avşa şarapları`nı deneyimleyeceğiniz noktaları keşfedebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz