avşa adası şezlong fiyatları

 Avşa Adası şezlong fiyatları ne kadar, Şezlong ve Şemsiye nereden bulabilirim, Avşa`da plajlar ücretlimi?. Tüm bu soruları soruyorsanız doğru adrestesiniz demektir.

 Avşa Adası sahilleri ile denize girilebilecek onlarca plaja ev sahipliği yapar. Peki Avşa Adası`nın Denizi Nasıl ayrıca tüm bu plajlarda şezlong ve şemsiye hizmeti bulunabilirmi?. Önce bu konuya bir açıklık getirelim. Avşa Adası Merkez plajları içerisinde şezlong ve şemsiye hizmeti bulabilirsiniz. Merkezdeki plajlarda Marmara Adalar Belediyesi şezlong ve şemsiye kiralamaktadır. Çınar koyu, Altınkum plajı, Tavşanlı plajı ve Karadut plajı`nda şezlong ve şemsiye kiralamaları plajlar üzerinde yer alan işletmeler tarafından yapılmaktadır. Bu konuda Avşa Adası plaj ücretleri sayfamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Avşa Adası Şezlong Kiralama ve Fiyatları

 Avşa Adası Koyları ve plajları tamamen halka açık olup ücretsizdir. Eğer şezlong ve şemsiye hizmeti satın almak isterseniz belediye çalışanlarından şezlong ve şemsiyeleri günlük kiralayabilirsiniz. Belediye`nin vermiş olduğu ücret şezlong ve şemsiye dâhil 12,5 tl civarlarında olmaktadır. 2 Şezlong 1 şemsiye fiyatı 20 TL`ye mal olmaktadır.

 Koylarda bulunan plajlarla ise fiyatlar değişkendir. Genel olarak koylarda şezlong fiyatları Belediye`nin vermiş olduğu fiyatlara yakındır. Tüm plajlara giriş ücretsiz olduğundan plajların belirli kısımlarında havlunuzu serip güneşlenebilir, denize girebilirsiniz. Koylar hakkında detaylı bilgiler için Avşa Adası gezilecek yerler içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

 Avşa Adası merkez plajları`nda şezlong kiralama saatleri sabah 08:00 ila akşam 19:30 saatleri arasındadır. Şezlong ve şemsiyeler bu saatlerde kurulmakta ve toplanmaktadır. Koylarda şemsiyeler harici şezlonglar toplanmadığı için saat sınırlaması yoktur.

 Dilerseniz marketler ve salı pazarlarından satılan aç kapat şezlonglar`dan alabilirsiniz. Bu şekilde hiç bir ücret ödemeden Avşa plajları`nda ücretsiz şezlong kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz