Site Kullanım Şartları

site kullanım şartları

Sitemiz Kullanım Ve Hizmet Alma Şartları

 Site üzerinde her türlü kullanım, hizmet ve tasarruf yetkisi www.avsa-avsa.com`a aittir. Lütfen sitemizi giriş yaptığınızda önce kullanım şartlarını dikkatle okuyunuz. Sitemize girerek ve kullanarak sitenin kullanım ve sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Madde1: www.avsa-avsa.com, sözleşme kurallarıda dahil olarak, site ve site içeriğinde mevcut olan her tür ortamı ve bilgileri önceden herhangi bir ihtar yapmaya gerek duymadan değiştirme ve silme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitemizde yayın anında,anında yürürlüğe girer.

Madde 2: Sitemize girilmesi veya sitemizin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her türlü sorun ve problemlerin durumu T.C yasalarına tabi olup, ihtilafların çözümünde balıkesir mahkemeleri yetkilidir.

Madde 3: www.avsa-avsa.com web sitesinde mevcut olan tüm bilgilerin doğruluğunu ve güncellemesini sürekli takip etmektedir. Ancak itinalı çalışmalarımıza rağmen sitemizde yer alan somut bilgilerin değişikliklerinde geri kalabilir. www.avsa-avsa.com sitemizde bilgiler ve meteryaller bizlere verildiği anda sunulmuştur. İlgili sunumun sitede yer alan durumu ile güncel durumu arasında farklılıklar olabilir. Web sitemizde yer alan firmaların durumu hakkında www.avsa-avsa.com yukarıdaki ilkeler doğrultusunda herhangi bir garanti vermemektedir.

Madde 4: www.avsa-avsa.com işbu site ve site içeriğinde bulunan her tür hizmeti, tanıtımı, sitemizi kullanma şartlarıda dahil tüm bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme,silme, siteyi yeniden organize etme, yayını silme hakkını saklı tutar. Yapılacak değişiklikler sitede anında yayınlanır. Sitenin kullanımı, hizmet alımı veya sitemize giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar tanıtımı yapılan firmalar için geçerlidir.

Site Hizmet Alma Şartları

Madde 5: www.avsa-avsa.com yapılan işlemin kesintiye uğraması, yapılan işlemin veya iletişimin gecikmesi, iletişim hatası veya izinsiz olarak site kayıtlarına girilmesi, kayıtların değiştirilip veya kullanılması konusunda hiçbir bir sorumluluk kabul etmez.

Madde 6: Hizmetimizi sitemize kayıt işleminiz tamamlanır tamamlanmaz yayına girdiği andan itibaren kabul etmiş sayılırsınız. Yayınımıza girmiş olan hizmet ile ilgili iptal haklarınızı oluşturan şartlar, yukarıdaki kurallarımıza uygunluğu haricinde geçerlidir.

Madde 7: İşbirliği yaptığımız alınan bilgilerin doğruluğu konusunda maximum özen gösterdiğimiz web sitemize, alınan yada istenen hizmet ve niteliklerinden dolayı müsatlik durumu yaşanmamasından dolayı www.avsa-avsa.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Madde 8: Otel,motel ve pansiyon odalarının www.avsa-avsa.com web sitesinde gösterilen resimler genel bilgilenmeniz amacını taşıyıp,yayınlanan oda tipi ile sitemizde yayınlanan fotoğraflar aynı kategoride olmayabilir.

İlgilendiğiniz tesisin durumları tesisten tesise değişebilir. Ziyaretçilerimiz, www.avsa-avsa.com üzerinden avşa adasında rezervasyon yaparken bu durumları göz önünde almalıdır. Verilen hizmet için ziyaretçi kendi iradesi dahilinde rezervasyonunu yapar. Verilen bu hizmetler için kendi zevklerine ve tercihlerine uymayan bir durumda ziyaretçi sitemize itiraz yöneltemez.

 Her türlü destek ve bilgi için tarafımızdan bilgi alabilirsiniz. Avşa irtibat numaramız 0554 365 2223,mail:avsaadasi@hotmail.de