Sorunsuz Bir Tatil İçin

Sorunsuz Bir Tatil İçin

 Avşa adası tatilinizde sorunsuz bir tatil için işinize yarayacak bazı bilgilere yer vermeyi uygun gördük. Buna göre avşa adasındaki tatilinizi sorunsuz geçirmeniz için önerilermiz şunlardır.

1.Avşa adasına gelince yer bulurum diye düşünmeyin yoksa sokakta kalabilirsiniz.

2.Avşa adasında konaklayacak yer bulma konusunda sorun yaşamamak için internet üzerinden rezervasyon yapmanızı öneriyoruz. Özellikle temmuz ayında en az 5 gün öncesinden rezervasyon yaptırın ve rezervasyonu kesinleştirmek için 2 gecelik ücreti peşin ödeyin.

3.Genede kendinize güveniyorsanız iskelede sizi pansiyonlara davet edet komisyonculara itibar etmeyin. Bu şahıslar pansiyoncu değillerdir. Sizleri götürdükleri yerden sizin üzeriniden komisyon almaktadırlar. Pansiyoncularla pazarlık etmeyi ihmal etmeyin.

4.Yer bulmak için beğendiğiniz sahil bandından yürüyün. Bir çok otel,motel ve pansiyon sahil bandındadır. Sora sora istediğiniz yeri bulabilirsiniz.Genede sorarken komisyoncuya denk gelmemeye gösteriniz.
5.Hareket isterseniz iskeleden sağ tarafı,sakinlik arıyorsanız sol tarafı tercih edin. İnsanlardan uzak bir tatil düşünürseniz yiğitler köyü`nü tavsiye ederiz.

6.Tatilinizi apart pansiyon veya motelde geçireceksiniz. Öncelikle temel ihtiyaçlarınız için alışverişinizi yapın. Avşa belediyesinin karşısında büyük marketlerden alışverişinizi yapabilirsiniz.

7.En önemlisi adamıza gelirken biletlerinizi gidiş dönüş alınız.Dönüş için bilet bulamayabilirsiniz.