21 Ekim 2010
Kategori: Duyurular
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Loading...
21 Ekim 2010,
 0

 

Merhaba değerli okurlarımız,

Sizlerle bu sefer tanıtım fırsatları konusunu ele alacağız.

Avşa adası hakkında 2006 yılından bu yana kesintisiz yayın yapan ve beldemizi dünyaya tanıtan markalaşmış web sitemizin sponsorluk fırsatlarından yararlanabilirsiniz.Beldemizdeki bir çok otel,motel ve pansiyon gibi konaklama tesislerinin tanıtımını yapan ve sizlere aracısız hizmet veren web sitemiz çok uygun sponsorluk ücretleri ile sizleri yaz sezonu içerisinde binlerce ziyaretçi ile aracısız sizleri buluşturuyor.

Aşağıda sizlerin tercihine göre sıralanmış sponsorluk modellerimiz ve ücretlerimiz yer almaktadır.Bu modellerden tercih ettiğiniz sponsorluk modeli ile işletmenizi binlerce ziyaretçiye tanıtabilirsiniz.Aynı şekilde tüm internet sitelerimizdede yer alacak olan işletmeleriniz web dünyasında binlerce kişinin ziyaretine açık olacaktır.

avsa-tanitim

Web Sitenize Link Verilmesi
Web sitemizin iç sayfaları olan konaklama, otel ve pansiyonlar gibi sayfalarından web sitenize link vermek sadece 150 TL.

Otel ve Pansiyonlar Kategorisi
Otel ve pansiyonlar kategorisinde yer alan sayfalarımızdan işletmenize ait 9 adet fotoğraf,işletmenizi tanıtıcı yazılar ve iletişim bilgilerinizin yer aldığı sayfalardan tanıtımınızı yapmak 150 TL.Buna web sitenizin bağlantısınıda eklerseniz ücret 250 Tl`dir.

Tüm Sayfalardan Tanıtımınızın Yapılması
Ana sayfamız ve tüm iç sayfalar dahil işletmenize ait tanıtımın bedeli 300 Tl`dir.Ayrıca web sitenize bağlantı verilmesini isterseniz ücret 400 TL ve buna ilaveten 468×60 banner çalışmasıda ilave edilirse 500 Tl olmaktadır.

Web sitemiz avşa adası markası altında resmi olarak kayıtlıdır.Ücretlere KDV dahil değildir.

Listemize eklenmeniz için bizimle iletişim kurarken tercih ettiğiniz alanı,örneğin pansiyonunuzu ekletmek için pansiyonlar bölümüne diye bize ayrıntı sunmanızı rica ediyoruz.Aynı şekilde otel ve diğer konaklama bölümlerine tesisinizi ekleyebilmemiz için tarafımıza tesisiniz ile ilgili detayları sunmanız gerekmektedir.

Bu sebeble işletmeniz ile ilgili resimleri,ziyaretçilerin size ulaşıp rezervasyon yapabilecekleri iletişim bilgilerinizi ve verdiğiniz hizmetler ile beraber sunduğunuz imkanları detaylı bir biçimde belirtmelisiniz.Aklınızda kalan tüm sorular ve detaylar hakkında bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bir önceki konumuz olan Tatil Tavsiyeleri adlı yazımızıda okumanızı öneririz.

5.021 kişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir