Tatilde İnternet Keyfi
Avşa tatilinde İnternet Keyfi

 Merhaba değerli ziyaretçilerimiz, Size bu seferki konumuzda tatilde internet keyfi hakkında bilgiler vereceğiz. 2021 yaz sezonuna yaklaştığımız bu dönemlerde ziyaretçilerimizin ve adaya gelmek isteyen tatilcilerin soruları arasında avşa adasında bulunan otel, pansiyon veya kiralık ev ve villalarda internet hizmetinin bulunup bulunmadığı gelmektedir.

Tatilde İnternet Keyfi Yapılacak Yerler

 Tatilde internet keyfi yaşamak isteyen ve bunun yanında işlerini internet üzerinden takip etmek isteyenler bulundukları konaklama tesisinde bu hizmeti almak istemektedir. Son yıllarda artan internet kullanımı ile beraber taşınabilir bir çok aygıt sayısının artması ve artık herkezin bir şekilde bağlanabildiği bir ortamda adamızdaki konaklama tesisleride paralel olarak internet hizmetleri vermeye başlamıştır. Şu anda avşa genelinde bulunan otel ve pansiyonlarda %80 oranında internet hizmeti verilmektedir. Wireless olarak verilen hizmet bir çok tesisin kapsamı alanı içerisinde her odadan çekerken bazı işletmelerde bahçe veya balkona çıkmak gerekebiliyor. Adamızda konaklamada bir diğer alternatif tatil yeri olan yiğitler köyü pansiyonları büyük ölçüde internet hizmetini sizlere sunuyor. Doğal ortam içerisinde yer alan pansiyonlardan birinde doyasıya internet keyfini yaşayabilirsiniz.

 Bir çok işletme son derece güvenli olan ve çocuk koruması bulunan internet hizmeti vermeyi tercih ediyor. Gün içerisinde 24 saat açık olan internet hizmeti tüm işletmelerde bedava hizmete verilerek herhangi bir ek ücret talep edilmiyor. Avşa otellerinin genelinde ise hat problemi derdi olmadığı gibi rahat bir internet deneyimi yaşanmakta. Apartlar genelinde hemen hemen hepsinde internet hizmeti verilirken bazı pansiyonlarda bu hizmet bulunmamakta. Bu sebeble ön rezervasyon talebinde bulunan tatilcilerin irtibat kurdukları işletmeden bu durumu sorgulamaları önerilir. Kiralık yazlık ev ve villalarda ise bu oran %30`larda. Verilen hizmeti profosyenel hale getiren bazı işletmeciler kiraladıkları yazlıklara bu hizmeti dahil etsede genel olarak yaygın bir kullanım ağına sahip değiller. Avşa pansiyonlar sayfamızdaki tesislerin özelliklerinde internet hizmeti olup olmadığını sorgulayabilirsiniz.

 Avşa adasında kiralık ev ve villa kiralayan tatilcilerin adamızda tatil yapacakları dönemlerde internet ihtiyaçları için önerimiz mobil hatlarına tatil yapacakları dönem boyunca yetecek internet yüklemeleri veya yanlarına taşınabilir internet almaları olacaktır. Çünkü bir çok ev ve villa hizmetleri arasında ücretsiz internet ve wifi hizmeti bulunmamaktadır.

 Bu sebeble tercih ettiğiniz konaklama tesislerinde bu hizmeti alamıyorsanız üzülmeyin. Adamızın belirli noktalarında bulunan çay bahçesi, restoran ve cafelerde ücretsiz wireless hizmet verilmekte. Örnek vermemiz gerekirse iskele meydanında bulunan rıhtım kafeden bu hizmeti ücretsiz alabilirsiniz. Yanınızda herhangi bir internete bağlanacak aygıt bulunmuyorsa adanın çeşitli yerlerinde bulunan internet kafelerden bu hizmeti alabilirsiniz. Bu konuda merak ettiklerinizi aşağıdaki mesaj bölümünden sorarak bizden destek talebinde bulunabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz