Tekne Turu

tekne turu

 Avşa adası`nın denizden görünümünün çekildiği bu videoda avşa adasının en güzel sahilinin denizden görünümü sizlere sunuluyor.

Avşa adası tatilinizde dilerseniz tekne turu yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey iskeleye gidip rıhtım kafeden destek almanız. Kafeden alacağınız destek ile bir tekne kiralayabilir adamızı boydan boya tekne ile gezebilirsiniz. Denizden adamızı gezme imkanına sahip olacağınız bu geziden çok keyif alacaksınız. İyi bir tekne turu için tavsiyemiz ilk manastır bölgesine doğru kıyı bandını takip etmeniz olacaktır. Yapacağınız bu gezide günübirlik adamızın en güzel koyları ve plajlarını gezebilirsiniz. Manastırdan sonra karşınıza çıkacak ilk koy ve beyaz saray koyundan sonra çınar koyuna varacaksınız. Arkasından kumburnu ve karadut plajları karşınıza çıkacak. Biraz daha ilerlediğinizde Tavşanlı ve Altınkum plajlarında demir atacaksınız. Sonlara doğru yiğitler köyünden kuzey sahilini tarayabilirsiniz. Bu kısımdan sonrada başlangıç noktanıza varmış olacaksınız. Avşa adasında gezilecek yerler içeriğimizden adamız ve tekne turunuz hakkında yararlı olabilecek bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sezona girmeden mayıs ayında çekilen bu video adanın en güzel zamanıdır. Kafanızı dinleyeceğiniz bu ayda denizinde ayrı bir tadı var.Sözü fazla uzatmadan sizleri videoyu izlemeye bırakıyorum. İyi seyirler