avşa adası temmuz ayı fiyatları
Avşa adasında temmuz ayı fiyatları

 Merhaba değerli takipçilerimiz, Sizlere bu seferki makalemizde avşa adasında temmuz ayı fiyatları ne kadar olur bilgiler vereceğiz.

 Her yaz haziran ortasında başlayan sezon sonucu dolmaya başlayan avşa adasında temmuz ayının başlarından itibaren doluluk oranı ayın ortalarına doğru had safhaya ulaşmaktadır. Bu yıl ramazan ayının temmuz ayının ortasına yani adanın en sıcak ve en hareketli olduğu döneme denk gelmesi nedeni ile doluluk oranı yarı yarıyadır.

Avşa Adasında Temmuz Ayı Fiyatları

 Bu nedenle temmuz ayında Avşa adası ve çevresine tatile gelecekler indirimli ve kampanyalı fiyatlarla tatil yapma olanağı bulacaklar. Örneğin temmuz ayında pansiyon fiyatları sahil kesimlerinde kişi başı 50 ila 80 tl arasında değişmektedir. Denize yakın konumda yer alan biraz arka kısımlarda bulunan pansiyonlarda fiyatlar  40 ila 60 tl arasında daha ucuzdur. Bu tarz konaklama tesislerinin rezervasyon detayları için avşa pansiyonlar sayfamızı inceleyebilirsiniz.

  Otel fiyatları ise yarım pansiyon kişi başı 120 ila 170 tl arasında değişmektedir. Oteller yılın bu döneminde %40 oranında indirimlidir. Bu tesislerin detayları ve iletişim bilgileri için avşa otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 Apart fiyatları ise 20 ila 40 tl arasında olup deniz mesafesine göre ücretlendirilmektedir. Bu tesislerin yeme içme hizmetleri bulunmamaktadır. Odalarında mutfak ve gereçleri yer alan bu tesislerde tatilciler kendi alışverişlerini yaparak arzu ettikleri yemekleri yapabilirler. Bu tarz tatil düşünenler avşa apartlar sayfamızda rezervasyon ayrıntılarını bulabilirler.

 Kiralık yazlık ev ve villalarda ücretler bu ayda 5 kişi için 400 ila 500 tl arasındadır. Ücretler kişi başı değildir. Toplu tatil yapmayı düşünenler ucuz konaklama imkanlarından yararlanabilirler. Daha kalabalık aileler yine konaklama için villaları tercih edebilirler. 8 Kişiye kadar konaklama kapasiteli villalar avşa adasında ucuz uygun fiyatlarla tatil yapabileceğiniz yerler arasındır.

Genel olarak fiyat listesini incelemek isterseniz avşa adası pansiyon fiyatları sayfamıza göz atabilirsiniz.

Yiğitler Köyünde Fiyatlar Ne Durumda

 Yiğitler köyü pansiyonlar ve çevresinde ise yukarıda saydığımız tesisler arasında fiyat farkı 20 ila 40 tl arasında değişmekte olup daha ucuzdur. Köyde daha çok ev pansiyonculuğu yapıldığı için 200 Tl gibi fiyatlarla daire kiralayabiliyorsunuz. Ayrıntılı bilgiler için sitemizin üst menüsünde yer alan sayfaların içeriğinde yer alan konaklama tesislerini inceleyebilirsiniz. Avşa adası bilet fiyatları sayfamızdanda adamıza ulaşım ücretlerini öğrenebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz