8 Temmuz 2013
Kategori: Avşa Rehberi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Loading...
8 Temmuz 2013,
 0

Merhaba değerli takipçilerimiz, Sizlere bu seferki makalemizde avşa adasında temmuz ayı fiyatları ne kadar olur bilgiler vereceğiz.

Her yaz haziran ortasında başlayan sezon sonucu dolmaya başlayan avşa adasında temmuz ayının başlarından itibaren doluluk oranı ayın ortalarına doğru had safhaya ulaşmaktadır.Bu yıl ramazan ayının temmuz ayının ortasına yani adanın en sıcak ve en hareketli olduğu döneme denk gelmesi nedeni ile doluluk oranı yarı yarıyadır. Bu nedenle temmuz ayında avşa adası ve çevresine tatile gelecekler indirimli ve kampanyalı fiyatlarla tatil yapma olanağı bulacaklar. Örneğin temmuz ayında pansiyon fiyatları sahil kesimlerinde kişi başı 25 ila 35 tl arasında değişmektedir. Denize yakın konumda yer alan biraz arka kısımlarda bulunan pansiyonlarda fiyatlar  15 ila 20 tl arasında daha ucuzdur.Bu tarz konaklama tesislerinin rezervasyon detayları için avşa pansiyonlar sayfamızı inceleyebilirsiniz.

temmuz-ayi-fiyatlari

Otel fiyatları ise yarım pansiyon kişi başı 55 ila 70 tl arasında değişmektedir.Oteller yılın bu döneminde %40 oranında indirimlidir. Bu tesislerin detayları ve iletişim bilgileri için avşa otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Apart fiyatları ise 20 ila 40 tl arasında olup deniz mesafesine göre ücretlendirilmektedir. Bu tesislerin yeme içme hizmetleri bulunmamaktadır.Odalarında mutfak ve gereçleri yer alan bu tesislerde tatilciler kendi alışverişlerini yaparak arzu ettikleri yemekleri yapabilirler. Bu tarz tatil düşünenler avşa apartlar sayfamızda rezervasyon ayrıntılarını bulabilirler.

Kiralık yazlık ev ve villalarda ücretler bu ayda 5 kişi için 80 ila 100 tl arasındadır. Ücretler kişi başı değildir. Toplu tatil yapmayı düşünenler ucuz konaklama imkanlarından yararlanabilirler.

Yiğitler köyü ve çevresinde ise yukarıda saydığımız tesisler arasında fiyat farkı 10 ila 20 tl arasında değişmekte olup daha ucuzdur. Ayrıntılı bilgiler için sitemizin üst menüsünde yer alan sayfaların içeriğinde yer alan konaklama tesislerini inceleyebilirsiniz.

Bir önceki konumuz olan Ceren Pansiyon Haritası adlı yazımızıda okumanızı öneririz.

6.712 kişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp İletişim whatsapp