Yasal uyarı

yasal uyarı

 Avsa-avsa.com avşa adası elektronik reklam hizmetleri firmamızın hizmeti olup avşa adası`nda yer alan işletmeler ile girişmiş olduğu tanıtım çalışmaları içerisinde yasal kanunlara ve ilgili hükümlerine uygun bri şekilde faaliyet göstermektedir.

 Avsa-avsa.com kendi çatısı altında bulunan toplam 5 adet internet sitesi ile çalışmaktadır. Bu web siteleri dışında hiç bir reklam ve tanıtım sektöründe yer alan firma ve internet sitesi ile herhangi bir alakası bulunmamaktadır. İlgili çalışmalarımızı avsa-avsa.com sitesi merkez olması itibarı ile sürdürmektedir.

 Web sitemizde yer alan resim,banner,yazılar ve tasarım modelimiz ve ilgili tüm meteryaller Fikri ve sinai haklar çerçevesinde ilgili kanunlar gereği koruma altındadır. Bu sebebten ötürü web sitemiz olan avsa-avsa.com ve diğer avşa adası konulu web sitelerimizden iznimiz olmadan herhangi bir şey kopyalanamaz çoğaltılamaz değiştirip kullanılamaz,dağıtılamaz ve yayınlanamaz. Ayrıca marka kanunları gereği avşa adası hakkında yasal olarak yayın yapan tek site avsa-avsa.com sitesidir.

 Web sitemizde bulunan metinler, resimler ve bannerler dahilinde yer alan içeriğin tescil ve telif hakları firmamıza aittir. Web sitemizde yer alan bilgiler hiçbir şekilde elektronik ve digital internet ortamında izin alınmadan kullanılamaz veya kopyalanamaz. Avşa adasındaki otel ve pansiyon gibi konaklama tesislerinin bilgi ve fiyatları ziyaretçileri bilgilendirme amaçlı olup değişiklik yapılabilir. Web sitemizde reklamı bulunan tesislerin bilgileri ilgili firmalar tarafından firmamıza verilmiş olup tavsiye ötesine geçilmemektedir. Bu bilgilendirme ışığında fiyat ve bilgi yanlışlıklarından dolayı oluşabilecek sorunlardan ilgili firmaların sorumlu olduğunu, Firmamızın sorumlu tutulamayacağını siz sayın ziyaretçilerimize hatırlatırız.

 Bu konulara muhalif davrananlar,iznimiz olmadan yayınlanan içeiğimizi kopyalayan ve marka haklarımızı ihlal edenler hakkında yasal işlem uygulanacaktır