Yener C Gemisi Seferlere Başladı
Yener C Gemisi Zeyport Limanından Seferlere Başladı

2020 yaz sezonu temmuz ayı itibarı ile avşa adasında tüm hızı ile başladı. Tatilciler alternatif ulaşım yolları ile avşa adası`na tatile gelmeye çalışıyor.

İşte bu noktada Yener C gemisi İstanbul zeyport üzerinden başlattığı seferler iyi bir seçim. Yener C Gemisi İstanbul üzerinden araçlı veya araçsız gelecek tatilciler için iyi bir alternatif sunuyor. Özellikle araçlı gelecek olan tatilciler için Tekirdağ feribotları üzerinden oldukça ulaşım zor bir yol olmaktadır. Bununlan birlikte özellikle bayram dönemlerinde gemilerde yer bulmakta büyük sıkıntılar yaşandığı herkesçe biliniyor. Yener C gemisi oldukça büyük kapasitesi ile birlikte çok sayıda aracı içine alabilecek yapıya sahip. Diğer yandan sizleri Tekirdağa gitme zahmetinden kurtarıyor. İstanbul`dan ulaşım Avşa Adası İdo seferleri ile sağlanıyor..

İstanbul Avşa Yener C Gemisi Zeyport Sefer Saatleri

İstanbul Zeyport Hareket 09:00

Avşa Adası Hareket : 16:00
Marmara Adası – İstanbul Zeyport : 16:30

İstanbul Avşa Yener C Gemisi Zeyport Bilet Ücretleri

YOLCU: 70 TL
ENGELLİ: 40TL
MOTOSİKLET: 100 TL
OTO: 190 TL
ENGELLİ OTO: 150TL
MİNİBUS : 220TL

Araçlı gelecek olan tatilcilerin önceden araç rezervasyonu yapmaları gerekiyor. Firma iletişim bilgileri için google arama motoruna Yener C Zeyport yazmanız yeterli. Adamıza diğer alternatif yollar için avşa adasına ulaşım içeriğimize göz atmanız yeterli.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz