Yiğitler Köyü Pansiyonlar

Avşa Adası Yiğitler Köyü Pansiyonları Ev Şeklindemi?

Avşa adası`nda sessiz sakin huzurlu bir tatil arayanların tercih noktası olan yiğitler köyü`nde tatilcilerin tercih edebileceği bir çok pansiyon bulunmaktadır ve her bir pansiyonun bir birinden farklı özellikleri bulunmaktadır.Bazı pansiyonlar ev şeklinde iken bazı pansiyonlar apart şeklindedir, bundan dolayı Avşa adası yiğitler köyü pansiyonları arasında tercih yapmadan evel “Avşa Yiğitler Köyü`nde nasıl bir tatil yapmak istiyorum?” sorusuna bir yanıt bulmanız gerekmektedir.

Deniz manzaralı bir pansiyonda konaklamak istiyorsanız incelemeniz gereken pansiyonlardan bazıları Leyla apart pansiyon, Şahin pansiyon, Sandal apart ve Hilal apart olacakken doğa içerisinde bir tatil yapacaklar için Bozyiğit evleri, Hülya Apart, Cennet Apart iyi bir tercih olacaktır.

Yukarıda saydığımız ve sayfamızda sizlerle paylaştığımız bir çok pansiyon sizlere ev tipi konaklamaya yönelik hizmet vermektedir.Çoğunlukla 2+1 ev tipi şeklinde kalabalık ailelere uygun fiyatlarla tatil yapma olanakları sunmaktadır.Yine yukarıdaki tesislerin bir çoğunda az sayıda kişiler içinde stüdyo apart daireler sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Bir diğer hususta pansiyon tercih ederken dikkate almanız gereken bir diğer hususta; Avşa Adası yiğitler köyü pansiyonları`nda daha önce kalan tatilcilerin yazdığı yorumlardır.

Tatilcilerin yazmış olduğu bu yorumları detaylı bir biçimde inceleyerek hem tatil planınızı şekillendirebilir hemde uygun fiyatlarla keyifli bir biçimde geçireceğiniz tatiliniz boyunca hangi pansiyonda kalacağınız kararını en iyi şekilde verebilirsiniz.

Avşa Adası Yiğitler Köyü Pansiyonları Civarında Gezilecek Yerler Var Mıdır?

Avşa adası yiğitler köyü ada merkezine oranla daha sakin bir yer olarak görülsede Avşa adası`nın en popüler plajlarına ve gezilecek yerlerine en yakın konumda yer almaktadır.

Eşsiz yapıda en güzel anılarınızı yaşayacağınız bu plajlara ister yürüyerek ister araçla çok kısa zamanda varabilir denizin ve doğanın tadını çıkarabilirsiniz.Bu plajlar üzerinde şehir gürültüsünden ve kalabalığından uzaklaştığınızı hissederek keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde; Altınkum, Tavşanlı, Çok incir, Kadınlar Plajı ve Karadut Koyu gibi birçok tarihi ve doğal güzellikleri bulunan plajlar bulunmaktadır ve tüm bu güzelliklerin içerisinde pırıl pırıl bir deniz, tenimize işleyen bir güneş ve harika kumsallar yer almaktadır.

Sizler rehber olmak için yine sizler için oluşturduğumuz Avşa Adası Gezilecek Yerler rehberimizi detaylı inceleyebilir adamızda yapmak istediğiniz gezi planını oluştururken aradığınız gezi rotasını yaparken bu rehberimizden yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası Yiğitler Köyü Pansiyonları Ev Rahatlığında Mı?

Avşa adası yiğitler köyü`nde bir pansiyon tuttuysanız yapmanız gereken tek şey yanınızda tatil için getirmek zorunda olduğunuz kıyafetlerinizi ve güneş kreminizi yanınızda getirmek olacaktır.

Ocak ve çamaşır makinesinden tutunda bulaşık makinesine, fırın ve fön makinesine kadar sizlerin ev konforunda bir tatil yapmanız için gerekli tüm eşyalar sizlerin hizmetine sunulmaktadır, İşletme sahipleri tarafından titizlikle hazırlanan ve hijyen kurallarına itina gösterilen bu pansiyonlarda güvenli bir biçimde tatilinizi yapabilirsiniz.

Yiğitler Köyünde Pansiyon Rezervasyonu Yapacağım, Peki Ulaşımı Nasıl?

Her yıl yüzbinlerce tatilcinin geldiği Avşa Adası`na gerek İstanbul gerekse tekirdağ ve Erdek`ten günün bir çok saatinde seferler düzenlenmektedir.Adamıza yapacağınız konforlu bir yolculuktan sonra Avşa merkezden hareket eden Yiğitler Köyü minibüsleri ve taksilerle çok kısa bir zamanda kalacağınız yere ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.Araçlı gelecekler ise iskele meydanındaki yön tabelalarından Yiğitler köyüne çok rahat bir şekilde ulaşabilecektir.

Ulaşımı oldukça kolay olan ve her yıl sürekli yenilenen seferleri ile Avşa Adası’na gelirken kullanabileceğiniz yol detayları ile ilgili daha detaylı bilgi için; Avşa adasına nasıl gidilir adlı içeriğimizi incelemeniz yeterlidir !