İnternet yayıncılığı şukadar reyting bukadar ziyaretçi gibi vs.vs yalan kaldırmıyor.. 500 kişi giriyorsa 1500 kişi girdi diyebiliyor, Sitelerinde çalışan sayaçlarla oynarak isterseniz 50000 kişide diyebilirsiniz Size, sitelerinin çok izlendiğini söyleyerek sizden reklam isteyenlerden site adreslerini alın.sitelerindeki istatistikleri takip edin sonuç ortada

Dediğimiz gibi, internette “yalan” olamıyor.. İnternet yayıncılığı, “nereye gidilir.konaklama.rehber” konulu, tirajları gerçek dışı skor çıkarmaya benzemiyor..

Kim biliniyor ve izleniyor, kim siliniyor görün..

Sitemizin bu sayfasında sizlere google arama motorunun veb sitelerine sunduğu istatistik sisteminin sonuçlarını göreceksiniz.Avşa ile ilgili siteler bu aylarda günlük 150 - 200 kişi ziyaretçi alıyorken biz yaz aylarında 1000 kişi ziyaretçi alıyoruz diyen masalcıların ziyaretçi sayısına bu ayda ulaştık.

Avşa adasını en iyi tanıtan site avsa-avsa.com dur avşa adasına bir çok tatil aramasında sadece avşa adası aramasında sınırlı kalmayan daha fazla kitleye ulaşan Avşa ya daha fazla turist getiren site avsa-avsa.com dur

Kapınıza gelenlere, gelmeye yüzü olmayıp internet üzerinden otomatik olarak cebinize girenlere bu listeyi gösterin.. Yalan derler ise beraberce bakın.. Artık nasıl olsa biliyorsunuz internette kimin en çok izlendiğini nasıl bulacağınızı..

Reklam ve reklamın olmazsa olmazı olan yaratıcılık ile ilgisi, alakası olmayan insanlar avşa adasın’da -reklamcı- olarak faaliyet göstermektedir. Hediyelik eşyacı, Oltacı, Tüpçü, inşaatçı, .. Kimi tanırsanız hepsi de reklamcı, hepsi de “en iyi” dir.. Size gösterilen referanslara da çok fazla inanmamalısınız sizin ihtiyacınız olan çözüme uzak bu işle alakası olmayan kişilerden reklam konusunda bir fayda beklemeyiniz Referanslara değil, size özel olarak üretilen işe ve bu işteki “yaratıcılık, etkileyicilik, oranına bakmanız, yanılmamanız için çok önemlidir. Avşa’da reklam ya da tanıtım yapmayı düşünüyorsanız bizimle de temasa geçmenizi, reklam ve tanıtım konularında çok pişman olacağınız adımları atmadan bizi de dinlemenizi öneririz.

Avşa adası’nda artık www.avsa-avsa.com gerçeği var..

İş dünyasına masal anlatmak, en çok biz izleniyoruz diyerek insanları kandırmak artık serbest değil.

www.avsa-avsa.com , yayın hayatındaki ilk 7 ay gibi gerçekten çok kısa bir sürede kendisini, avşa konulu 100.000 yakın site içerisinde zirveye taşıyan sizlerin, geçmişte olduğu gibi aldatılmasına hiçbir zaman izin vermeyecek.

İnternet ortamında yayında olan siteler içerisinde kimin” hit”, kimin “bit” olduğunu artık tüm dünya öğrendi, siz de bilin istedik..

WhatsApp İletişim whatsapp